bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Чорне море ще всміхнеться

 Інтерпол оголосив у міжнародний розшук вивезені до Криму картини

У своїй сторонці

 З вітерцем і без заторів: Полторак приїхав на репетицію військового параду на метро
 Нацбанк продовжує зміцнювати офіційну гривню. Офіційний курс НБУ на 17 грудня: 100 USD – 2557,2720 гривні; 100 EUR – 2994,5655 гривні
 Імпорт легкових авто в Україну зріс у 2 рази
 В Україні відкрили базу даних власників всіх компаній. Україна приєдналась до Глобального реєстру бенефіціарних власників – ініціативи Transparency International щодо сприяння прозорості й запобігання корупції.

Пєрєіґрал™

 Міністр оборони Польщі Антоні Мацєревич, прямим текстом: Тільки сила може зупинити агресію моцкви
 Чутки. Іран будує завод із виготовлення ракет в Сирії
 У столиці Венесуели на одній зі станцій метро прогримів вибух My two cents // Цього варто було очікувати. Рязанскій сахар, «учєнія» «Віхрь-Антітєррор», сплотіцца вакруґ лідєра в етот трудний чяс, і все таке інше. Одразу після того, як США заявили, що не сидітимуть просто спостерігати за жахом, який відбувається у країні з найбільшими запасами нафтогазу і населенням, одним із найбідніших на планеті. Все це означає, що режим подєльніка моцкви Мадуро вже дихає на ладан. Залишається лише одне питання відкритим — скільки ще невинних життів потягне цей режим за собою до могили.
 США розмістили в Кореї протиракетні установки Patriot для захисту від московської банди «кндр», яка тимчасово окупує частину Кореї. У розпорядженні бригади вже знаходяться 12 зенітно-ракетних установок PAC-2 і PAC-3 в Осані, Сувоні, Кунсані, Кванджу.

Read more... )

Кубіки

Aug. 17th, 2017 07:46 pm
bytebuster: (GangnamCat)
[personal profile] bytebuster

Московсько-Ізраїльська війна 1967-1973: За крок до ядерного Апокаліпсису
Орен Нахарі, переклад з івриту Алекс Бен Арі та Ігор Полянський, Radio Lemberg, 23.07.2017

Хоча війну між державою Ізраїль та Радянським Союзом офіційно оголошено не було, де-факто вона тривала між ними не один рік. У 1963-1973 рр. Кремль трактував Ізраїль як «супостата» і відправляв у Єгипет війська, які втручалися в перебіг конфлікту і в повітрі, і на морі,і на суші. Нова книга описує те, як СРСР впливав на близькосхідні події.

16 червня 1967 року, менш ніж за тиждень після закінчення Шестиденної війни, до Єгипту прибула делегація Радянської Армії. Військові привезли з собою ерліфт, щоб з його допомогою відновити військову техніку, покинуту на Синаї або ж знищену і захоплену Ізраїлем. Вони приїхали посилювати бойовий дух єгиптян, а також хотіли зрозуміти, як і чому їхнього союзника так легко розбили. Та передусім вони мали з’ясувати, як так сталося, що передову радянську зброю перемогла зброя французька?

Увагу всього світу, зрозуміло, була прикуто до голови делегації, Маршала Радянського Союзу, Головнокомандувача радянського генштабу Матвія Захарова. Під час обходу єгипетських позицій на Суецькому каналі він розкритикував слабке розгортання єгипетської армії і взяв його під особисте командування. На сорокаградусній спеці хворий на цукровий діабет 70-річний радянський генерал власноруч викопав траншею, щоб показати єгиптянам, як це слід робити правильно.


Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Московський кібертероризм і пропагондонство

 СБУ видворила з України московську пропагондоншу: в'їзд заборонений на три роки
 New York Times: Хакер з України може розкрити таємниці московсько-фашистських кібератак

Covfefe

 Після заворушень у Шарлотсвіллі Трамп нарешті засудив расизм My two cents // Здається, взагалі уперше за свою карʼєру
 Від Трампа йдуть бізнес-радники. Через неналежну реакцію президента США Дональда Трампа на події в Шарлотсвіллі кілька керівників відомих американських компаній вийшли з бізнесової ради при американському президенті. My two cents // Бізнес-еліти, акули імперіалізму, які «не мають честі і совісті», виявилися більш чистоплотними, ніж пересічні американські виборці. Так тожє буває.
 У Північній Кароліні мітингувальники перекинули пам'ятник військам Конфедерації. Акція протесту в Дюрамі пройшла після зіткнень неонацистських організацій і їх супротивників в Шарлотсвиллі.
 Голова Конгресу профспілок США пішов з радників Трампа. Через неналежну реакцію президента США Дональда Трампа на події в Шарлотсвіллі з бізнесової ради при американському президенті вийшов голова найбільшого профспілкового об'єднання країни. My two cents // Атлічна! Трамп, уся виборча кампанія якого базувалася на оклахомських реднеках без освіти — тобто, робітниках — посварився з профспілками. Ну молодець же!

Read more... )

Анекдотці про війну

Aug. 17th, 2017 06:26 pm
bytebuster: (Villeret)
[personal profile] bytebuster

- Ну, чё, Димон, чё теперь врать-то будем?
- Как всегда, Владимир Владимирович — что шахтеры откопали в шахте ракетные двигатели, а трактористы отвезли их трактором в КНДР.

Внимание, акция от ФСБ! Приезжай отдыхать в Крым и выиграй бесплатное продление отдыха на 10-15 лет!

В украинской версии "Трансформеров", Оптимус Прайм будет на литовских номерах.

Смотрел российские новости. У всех проблемы: в Украине - фашизм, в США - расизм, в Европе - нищета, на России - шумные соседи на улице Пермякова, 78.

Забытый всеми Пётр Николаевич Симоненко ездит в Испанию посмотреть на корриду и как там машут красным флагом. Ведь в Украине он этого лишён.
Вот только знает ли он, что флаг по-испански – bandera?

ФСБ задержала в Крыму украинского агента, который пытался на одном из местных рынков продать ракетные двигатели туристам из КНДР.

Отсутствие опознавательных знаков на военнослужащем — это опознавательный знак временной принадлежности его к российским вооруженным силам.

Северокорейские космонавты на ракетах собственного производства, но с украинскими двигателями, долетели до Солнца и высадились на его обратной, теневой стороне, где не так жарко.

Что-то со снаряжением "крымского диверсанта" не так... Пила без тризуба, граната без надписи "Слава Украине", в паспорте нет визитки Яроша! Не верю!!!

Ладно, нет смысла отпираться. Это мы продали ракетные двигатели северокорейцам, порох – китайцам, цифры – арабам, колесо и огонь - ещё кому-то, кого не запомнили.

"Прошу меня не сравнивать с этой мразью - Владимиром Соловьевым. У меня никогда не было недвижимости в Хайфе!" — Йозеф Гёббельс

Поліція знайшла в мешканця Київщини речовину, схожу на біткоїн.

Опрос. Почему Путин боится уйти от власти?
- Боится, что без него страну разворуют - лайк
- Боится, что страну разворуют без него - репост.

А ведь лет через пятьдесят молодые люди в Сызранской Народной Республике будут с умным видом рассказывать, что Путин был великим Вошдём Всея Сызрани, Пензы и Чебоксар, поднявшим Сызрань с колен, и что зря его тогда расстреляли.

bytebuster: (IT Crowd Jen)
[personal profile] bytebuster
Фейспалміщє Трамп на повному умняку намагається нас переконати, що не усі націоналісти є націонал-соціалістами.
Авжеж, не всі. Є багато різних різновидів як красних (соціалістів), так і коричневих (нацистів).


Read more... )
bytebuster: (CH-biang3biang3mien4)
[personal profile] bytebuster
А споримо, що відео ви ніколи не бачили?

Салдат номєр 6713

Aug. 17th, 2017 05:26 pm
bytebuster: (Keaton2)
[personal profile] bytebuster

День археолога на розкопках традиційно святкували увечорі. Випито було вже багато, та й сонце зайшло вже давнісінько. Спілкувались, як завжди, про роботу.
– Наші, звичайно, підкинули нам тут свиню...
– Собакосвиню!
– ...Минулого року копали неподалік звідси, так там над могилою написано: "Тут пахаронєни 27 защітніков родіни", а в могилі тих "защітніков" з сотню...
– Ага, а лівих ног на вісім більше, ніж правих, і ще одна собача. Загадка...
– Історії чи анатомії?
– Зоології!
– Га-га-га!
– Та й тут, де ми зара' копаємо, та ж фігня. Отам, бач, де написано "Салдат номєр 6713" – так їх там п'ятеро лежить, ми вчора копали. І піди дізнайся, хто там хто – їх свої ж пограбували, коли ховали. Навіть форму вкрали, голяка прикопали...
– Тю, так а шо ти від них чекав?
– Так отож.

Read more... )
bytebuster: (IT Crowd Jen)
[personal profile] bytebuster
 Ідея тролингу косолапів:
США оголошують, що з 1 вересня усі громадяни США мають залишити моцкву (місто)
І все, далі просто чекати, коли ватнікі самі винесуть голову пуйла у табакєрці.

 Павел Казарин: Формула зла
У зла есть много определений. Но общим будет то, что зло – это присвоение коллективного блага.
Карманник крадет не кошелек. Он крадет общественную безопасность. Присваивает ее, сокращая общее в пользу частного. В этом смысле нет разницы между ним и тем, кто обгоняет по встречке. Или тем, кто в кабаке лезет в пьяную драку по надуманному предлогу.
Коррупция, монополии, взятки - это ведь ни что иное, как нарушение правил честной конкуренции. Когда за все это приходится доплачивать конкретному мне. И весь расчет строиться на то, что убытки - они на всех и по чуть-чуть, а бонус - кому-то конкретному и большой.
А потому любое зло начинается с присвоения коллективного блага. С уничтожения общего капитала. С приватизации того, что принадлежит всем.
Качество государства как раз и определяется тем, сколь много в нем «общих благ». Чистые парки и безопасные улицы. Конкурентная среда в бизнесе и госзакупках. Эффективные административные услуги.
Любой брошенный мимо урны окурок – вычитание из общей суммы. А обыватель, который ставит гараж на детской площадке, в этом смысле равен монополисту, который продает услугу втридорога, утюжа конкурентов админресурсом.

Read more... )
bytebuster: (CH-biang3biang3mien4)
[personal profile] bytebuster
Трошки сай-дабу вам у стрічку.
Psy-dub, і іжє з ним downtempo, ambient, psychill, goa-trance, і всі-всі-всі. Коротше, самі розбирайтеся у цих жанрах. :)
Нагадую, звучить воно або на хороших колонках, або у навушниках.

bytebuster: (IT Crowd Jen)
[personal profile] bytebuster
Як я міг таке пропустити. 33 роки тому, 11 серпня 1984, Рональд Рейган весело потролив qassabʼів до состоянія мокрих штанів.
Дорогі американці, я радий повідомити, що сьогодні я підписав розпорядження, яке ставить моцкву поза законом на усі часи. Бомбардування почнеться через пʼять хвилин.
My fellow Americans, I'm pleased to tell you today that I've signed legislation that will outlaw Russia forever. We begin bombing in five minutes.
My two cents // Хароший президент був. Не то, шо січас…(((( +4 )))) )
bytebuster: (IT Crowd Jen)
[personal profile] bytebuster
 InformNapalm: 150-а дивізія XXI століття ЗС РФ. Міфи і реальність
Загальна ситуація у збройних силах Росії не така однозначна, як її представляє кремлівська пропаганда. На фоні піар-кампаній, що демонструють зростання потуги російської армії і створення нових монстрів у вигляді ударних мотострілецьких та танкових дивізій, готових до кидка на Захід, сотні військовослужбовців вважають себе обманутими і в приватних розмовах говорять про реальне становище і у своїх з’єднаннях, і у збройних силах РФ загалом. У цьому огляді йдеться про нову 150-ту мотострілецьку дивізію, яку формують у Ростовській області, зокрема, про реальне становище в цьому з’єднанні.

 Павел Белянский: #яработаюнакладбище
Фото плохое - нечёткое, размытое, рыжее пятно с тремя черными точками носа и глаз.
- Лучше нет?
- Только это. Кто же знал...
- Сделаем, что сможем.
- Спасибо.
На гранитной плитке гравируем портрет и кличку - Мотя.
- Это имя. Не кличка, - поправляют меня заказчики. Даты рождения никто не помнит, только дату смерти.
Заказчики сказали, что спали и не слышали начала обстрела. Мотя, рыжая беспородная дворняга, разбудила истеричным лаем. Все успели добежать от дома до подвала. А Мотя - нет.
Потом они выезжали в Киев из зоны АТО. Сумки с пожитками, чемодан с детской одеждой. И Мотя, в кровавых бинтах.
Заказчики всей семьёй в конторе смотрят на готовую табличку. Фото собаки плохое, нечёткое, единственное, что сохранилось на телефоне.
- А можно эпитафию, пожалуйста, - говорит мужчина. - Вот здесь, ниже. Три слова. Спасибо за жизнь.

Read more... )

Анекдотці про війну

Aug. 16th, 2017 06:46 pm
bytebuster: (Fantomas1)
[personal profile] bytebuster

На России отчётливо попахивает балетом. Только при прошлом кирдыке было "Лебединое озеро", при нынешнем будет маячить балерина Матильда.

"Як роса на сонці" - загадкове паранормальне явище, що забирає життя у противників державності України.

В предверии очередных «президенских» «выборов», российское Общество слепых заявило, что не видит альтернативы президенту Путину.

Напуганный мальчик Дима кричит не "Мама!", а "Вова!"

Медведев поручил создать на России инфраструктуру для беспилотных автомобилей.
Беспилотные автомобили для бездорожья. Офигеть!

Над европейцами, кормящими беженцев, смеются организмы, кормящие миллионы чиновников, армию ментов, Крым и Чеченскую республику.

Террористы на Донбассе обстреляли позиции ВСУ из РПГ-27, состоящего на вооружении только армий РФ и Иордании. ОБСЕ уже сделал суровое предупреждение Иордании.

Египетские и турецкие власти требуют, чтобы россияне фотографировались на загранпаспорт уже пьяными...

Путин – щукин сын.

С приходом в московскую политику дочери Пескова, занервничали Яровая, Поклонская, Мизулина… Мест - мало, а дур - много...

Тимошенко, как президент, стоила бы Украине дешевле, чем Порошенко, так как летала бы не на истребителе, а на метле.

Путин посетил оккупированную Абхазию. Классика жанра - руssкий украл корову. Доить ее он не умеет, кормить не хочет, а отпустить - жалко. Это универсальный сценарий - Приднестровье, Абхазия, Южная Осетия, Крым, ОРДЛО.

Россия умирает точно также, как СССР - парады, доклады о головокружительных успехах, войны, посадки неблагонадежных и фанфары в честь вождей…

На России до реализации программы "Ядерное оружие в обмен на замороженные куриные окорочка" осталось несколько лет.

bytebuster: (Farang)
[personal profile] bytebuster


У вівторок декілька ЗМІ опублікували дописи, в яких стверджується, що тайська влада розпочала нову кампанію з утискання електронних сигарет.

Daily Vaper, Vaping 360, британська The Independent та тайська The Nation публікують статтю з посиланням на менеджера якоїсь фірми Langley Travel (дякуємо, що не Lonely Planet). Автор стверджує, що за користування електронними сигаретами можна загриміти у тайську тюрму на 10 років, і що когось упіймали і змусили заплатити «штраф» в обсязі 5,000 бат (125 фунтів).
Ще когось упіймали в аеропорту при ввезенні і вимагали 200,000 бат ($6,000) «штрафу» або негайна депортація без штрафу. Чувак вибрав депортацію і тільки потім зрозумів, що йому у паспорт впаяли ще й 2-річний бан на в'їзд. Але хоч в тюрму не сів, і то добре.

Read more... )

Profile

alex_mandel: (Default)
alex_mandel

May 2017

S M T W T F S
  1 23 45 6
7 8 9 10 1112 13
14 15 16 1718 19 20
21 22 2324 2526 27
28 293031   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Aug. 17th, 2017 07:04 pm
Powered by Dreamwidth Studios